top of page

Чому діти віком до 12 років не повинні користуватися ґаджетами


Американська академія педіатрії та Канадське товариство педіатрії заявляють, що діти у віці 0-2 років взагалі не повинні піддаватися впливу електронних пристроїв.

Діти у віці від 3 до 5 років можуть користуватись ними не більше 1 години в день, з 6 до 18 років — 2 години на день. Однак насправді діти та підлітки користуються ґаджетами в середньому в 4-5 разів більше, аніж рекомендується, а це тягне за собою певні негативні наслідки, які в деяких випадках можуть загрожувати життю.

Портативні пристрої (мобільні телефони, планшети, електронні ігри) значно збільшили доступність і використання сучасних технологій, особливо дуже маленькими дітьми. Тому педіатр, а також біолог, Кріс Роуен наполягає на тому, щоб заборонити використання мобільних електронних пристроїв дітьми у віці до 12 років. Читати далі

До речі, коли Стів Джобс керував Apple, він забороняв своїм дітям занадто довго сидіти з айпадами й айфонами. Мабуть людина, який зробила величезний внесок у розвиток технологій, знає про їх небезпеку більше. У сім’ї Джобса навіть існувала заборона на використання гаджетів вночі й у вихідні дні.

fullsize (2)Кріс Андерсон, колишній редактор Wired, який зараз став виконавчим директором 3D Robotics, ввів обмеження на використання гаджетів для членів своєї сім’ї. Він навіть налаштував девайси таким чином, щоб кожним із них не могли користуватися більше двох годин на добу. «Мої діти звинувачують мене і дружину в тому, що ми дуже стурбовані впливом технологій. Вони кажуть, що нікому з друзів не забороняється користуватися гаджетами », – розповідає він. У Андерсона п’ятеро дітей, їм від 6 до 17 років, і обмеження стосуються кожного з них. «Це тому, що я бачу небезпеку надмірного захоплення інтернетом як ніхто інший. Я знаю, перед якими проблемами постав я сам, і я не хочу, щоб ці ж проблеми були у моїх дітей», – пояснює він.

Алекс Константинополь, директор OutCast Agency, каже, що її п’ятирічний син узагалі не використовує гаджетів у будні дні. Двоє інших дітей, яким від 10 до 13 років, можуть користуватися планшетами і ПК вдома не довше 30 хвилин на день.

Еван Вільямс, засновник Blogger і Twitter, каже, що у двох його синів теж є такі обмеження. У їхньому будинку сотні книг, і дитина може читати їх скільки завгодно. А от з планшетами і смартфонами все складніше – вони можуть користуватися ними лише годину на день.

roditeli_i_detiУчені кажуть, що вік, у якому можна знімати обмеження на використання технологій, – 14 років. Хоча Андерсон навіть своїх 16-річних дітей обмежив від екранів в спальні. Від будь-яких – навіть екранів телевізора. Дік Костоло, виконавчий директор Twitter, дозволяє своїм дітям-підліткам користуватися гаджетами лише у вітальні і не дозволяє приносити їх у спальню.

Чим же зайняти своїх дітей? Автор книги про Стіва Джобса каже, що гаджети, з якими асоціювалося його ім’я, він легко заміняв спілкуванням з дітьми і обговорював з ними книги, історію – та все, що завгодно. Але водночас у жодного з них під час розмови з батьком не виникало бажання витягти айфон або айпад. У результаті його діти виросли незалежними від інтернету.

Чи готові ви до подібних обмежень?


 
 
 

Comments


  • YouTube Social  Icon
  • Blogger - White Circle
  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 Інформатика,

КЗ "Вороновицький  ліцей"

Ми на зв'язку

Адреса

вул. Гагаріна,2

смт. Вороновиця

bottom of page